Większość modeli zaopatrzonych jest w regulowany pałąk, który pozwala dopasować słuchawki przewodowe do kształtu i rozmiaru głowy użytkownika

2019-09-29

Niezmiennie dużym uznaniem cieszą się słuchawki douszne i dokanałowe. Jeśli chcesz kupić dobre słuchawki przewodowe bez problemu znajdziesz je w ofercie naszej hurtowni. Słuchawki ATH-ANC100BT są douszną konstrukcją wyposażoną w 12-milimetrowe przetworniki zapewniające. Nasze słuchawki przewodowe do telefonu pochodzą od sprawdzonych producentów i zapewniają doskonałą jakość dźwięku. Większość modeli zaopatrzonych jest w regulowany pałąk, który pozwala dopasować słuchawki przewodowe do kształtu i rozmiaru głowy użytkownika. Ale słuchawki douszne i dokanałowe to rozwiązania polecane nie tylko dla użytkowników telefonów. W przypadku aktywności sportowych doskonałym rozwiązaniem są słuchawki douszne bezprzewodowe. Słuchawki do pracy w biurze w wersji duo sprawdzą się jako wyposażenie dla pracowników, których głównym zadaniem jest wykonywanie połączeń telefonicznych. Biznesowe słuchawki do telefonu dedykowane są zarówno konsultantom telefonicznym, jak i pracownikom biurowym wielu branż, dla których komunikacja jest nieodłącznym elementem codziennej pracy. Brak kabla łączącego słuchawki sportowe z telefonem lub odtwarzaczem muzyki zwiększa swobodę ruchu i minimalizuje ryzyko przypadkowego wysunięcia się źródła dźwięku z kieszeni. Słuchawki nagłowne są doskonałym uzupełnieniem każdego telefonu stacjonarnego, komórkowego, czy komputera lub laptopa. Ergonomia pracyOferowane przez nas słuchawki biznesowe do telefonu, wykonywane są tylko z materiałów najwyższej jakości, aby zapewnić użytkownikom należytą wygodę i komfort podczas pracy. Słuchawki MDR-1AM2 z niezwykle lekką konstrukcją nie naciskają na uszy, dzięki czemu można słuchać muzyki komfortowo przez wiele godzin. ATH-ANC40BT to douszne słuchawki bezprzewodowe, które dodatkowo wyposażone są w układ redukcji hałasu. Co roku oferta marki uzupełniana jest o wiele nowych propozycji, obejmujących modele przewodowe i bezprzewodowe. Dobre słuchawki przewodowe to sprawdzone i niedrogie rozwiązanie, które pomoże Ci cieszyć się dźwiękami w każdym momencie. Słuchawki z redukcją hałasu to rozwiązanie polecane dla każdej firmy – specjalna technologia redukcji szumu sprawia, że rozmówca po drugiej stronie linii nie słyszy hałasu otoczenia,. Słuchawki z redukcją szumów od Axtel są dostosowane do działania z urządzeniami komunikacyjnymi większości producentów. Douszne słuchawki zamknięte wyposażone w system aktywnej redukcji szumów QuietPoint®. Dzięki składanym na płasko nausznikom słuchawki z łatwością mieszczą się w dołączonym pokrowcu.

Aktualności

Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018