Stały aparat na zęby Warszawa może być stosowany tylko u osób posiadających zęby stałe i z zakończonym rozwojem narządu żucia, co następuje najczęściej

2019-09-30

Aparat lingwalny inaczej zwany jest językowym, ponieważ jego zamki przyklejone są na wewnętrznej stronie uzębienia. Niestety, czasem 1 raz w roku to za mało, zwłaszcza gdy nosi się aparat ortodontyczny. Dobierając aparat na zęby w naszym gabinecie w Szczecinie, masz pewność, że jesteś pod opieką specjalisty, który dokładnie przeanalizuje, jakiego leczenia potrzebujesz. Stały aparat na zęby Warszawa może być stosowany tylko u osób posiadających zęby stałe i z zakończonym rozwojem narządu żucia, co następuje najczęściej. W czasie regularnych wizyt w gabinecie ortodontycznym lekarz sprawdza, czy leczenie przebiega zgodnie z założeniami, a w razie konieczności reguluje aparat ortodontyczny. Aparat taki jest niestety trochę droższy, gdyż zamki te klei się po uprzednim przygotowaniu w pracowni technicznej. Jak sama nazwa wskazuje, ruchomy aparat ortodontyczny może zostać zdjęty w dowolnym momencie bez ingerencji lekarza. Jakie są rodzaje aparatów ortodontycznych? Aparat Incognito jest doskonałą, dyskretną alternatywą dla typowego, mocno widocznego aparatu ortodontycznego. Aparat lingwalny nie jest polecany tylko osobom, które mają duże przerwy między zębami, gdyż drut łączący zamki byłby widoczny w szczelinach między zamkami. Aparat stały pozwala na leczenie znacznie poważniejszych wad zgryzu niż aparat ruchomy (zdejmowany). Niestety tutaj również musimy wysyłać wyciski do specjalistycznej pracowni (USA), gdzie przygotują nam aparat do naklejenia. Są różne rodzaje aparatów, różne są także ceny w poszczególnych gabinetach. Jeśli borykasz się z takim samym problemem co ja to niewidoczny aparat na zęby niewidoczny aparat na zęby będzie dla ciebie zbawieniem. Jak duzy procent z nich umie korzystać z tego co aparat oferuje? Zależy nam, aby każdy Pacjent wybrał najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie i aparat ortodontyczny, który sprawdzi się w jego przypadku. Aparat stały lingwalny, zwany też aparatem niewidocznym lub aparatem językowym, to alternatywny, prawdziwie niewidoczny sposób wyrównywania zębów. W czasie tej wizyty proponujemy też Pacjentom aparat ortodontyczny. Stały aparat ortodontyczny jest użytkowany przez Pacjenta bez przerw przez kilka lub kilkanaście miesięcy. Aparatem lingwalnym można skrócić czas leczenia pacjenta, gdyż siła przyłożona do zęba znajduje się blisko centrum oporu, co powoduje, że zęby szybciej się przemieszczają. Decydując się na leczenie taką metodą, masz gwarancję pełnej dyskrecji – nikt z Twojego otoczenia, nie dowie się, że nosisz stały aparat ortodontyczny. Aparat ten jest szczególnie zalecany u dzieci, gdyż eliminuje ryzyko zniszczenia powierzchni zębów, objawiające się w postaci odwapnionych białych kółek. Gdy Pacjent dokona wyboru, umawiamy się na wizytę, podczas której zakładamy aparat ortodontyczny. Aparat to tylko urządzenie techniczne do utrwalania obrazów. Po zakończeniu leczenia przygotujemy dla Ciebie transparentny aparat retencyjny. Do momentu aż zainwestowałem w niewidoczny aparat na zęby, który małymi krokami modulował mi uzębienie tak aby finalnie było idealnie równe.

Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018