Poświęć swój czas na przyjemności lub pracę, a sprzątanie Łódź pozostaw Moppy

2019-09-27

  • Preferowany tryb pracy stacjonarnej. Motylkowa 6a(1 klatka) - sprzątanie codziennie -. Podwórcowa(2 klatki) - sprzątanie codzinnie -. Możliwość pracy na akord, podwykonawstwo. Witam, pilnie poszukujemy osoby odpowiedzialnej w firmie za sprzątanie terenów zewnętrznych i zielonych. Wykonujemy sprzątanie dla klientów indywidualnych oraz firm. Poświęć swój czas na przyjemności lub pracę, a sprzątanie Łódź pozostaw Moppy! - Umiejętność pracy w zespole. Sprzątanie mieszkań wykonujemy jednorazowo, jak również regularnie w formie usługi pomocy domowej. Sprzątanie biur jest wykonywane z częstotliwością dobraną do potrzeb klienta. Sprzątanie po remoncie – od 6,5 zł netto/m2! Sprzątanie domu, mieszkania – już od 3,5 zł netto m-c/m2! Inne prace:- Sprzątanie działek, placów. Gwarantujemy, że kompleksowe sprzątanie oferowane przez Moppy spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. MARIETTA – sprzątanie mieszkań i domów Wrocław. Firma sprzątająca Sprzątanie na 5 stawia na uczciwość i zaangażowanie - tylko takie osoby sprzątające spełniają nasze wymagania. Berenta(1 klatka) - sprzątanie 2 razy w tygodniu -. Z naszych usług korzystają klienci, którzy są zapracowani i sami nie znajdują czasu na sprzątanie oraz Ci, którzy wolą powierzyć to profesjonalistom. Braterska 7-25(11 klatek) - sprzątanie odziennie -. Najlepiej skorzystać z usług specjalistów, takich jak my, którzy oferują profesjonalne sprzątanie – w miejscu i terminie wskazanym przez Państwa. Micińskiego(2 klatki) - sprzątanie 2 razy w tygodniu -. Profesjonalne sprzątanie mieszkań i domów. Piłsudskiego(11 klatek) - sprzątanie 2 razy w tygodniu -. Łubinowa 1d-3g(12 klatek) - sprzątanie codziennie -. Sprzątanie osiedli mieszkaniowych i klatek schodowych. Sprzątanie osiedli mieszkaniowych wykonujemy regularnie w godzinach wyznaczonych przez zarząd osiedla. Boya-Żeleńskiego(1 klatka) - sprzątanie 2 razy w tygodniu -. Sprzątanie 2 lub 3 razy w tygodniu w godzinach rannych lub popołudniowych. Głównym kierunkiem działalności firmy QuickShine jest świadczenie usług porządkowo czystościowych dla firm i instytucji na terenie Łodzi i okolic. Powierz nam sprzątanie Twojego domu lub mieszkania - a będziesz zadowolony. Zadania do wykonania to sprzątanie dwa razy w tygodniu Hostelu. Zatrudnimy zaangażowanych, kreatywnych ludzi, z chęcią do pracy i rozwijania własnych umiejętności do działu utrzymania klienta. Praca i oferty pracy w Praca. \r\n- Doświadczenie w pracy z frameworkami. Sprzątanie mieszkań i domów we Wrocławiu?

Aktualności

Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018