Oczywiście te same słuchawki przewodowe mogą służyć także do słuchania muzyki (czy to z telefonu, komputera, zestawu audio stereo, no i telewizora)

2021-03-04

Niektóre słuchawki Wi-Fi oferują na przykład możliwość odtwarzania stacji radiowych. Słuchawki BTD10 pozwalają cieszyć się muzyką w inteligentny sposób. Najnowsze słuchawki dokanałowe Samsung mają tkaninowy kabel, który zapobiega plątaniu się przewodów. Słuchawki HTX90N to prawdziwie ponadczasowy wybór dzięki połączeniu klasycznych kształtów i najnowszej technologii audio. Oczywiście te same słuchawki przewodowe mogą służyć także do słuchania muzyki (czy to z telefonu, komputera, zestawu audio stereo, no i telewizora). Słuchawki HD605N zapewniają dźwięk o wysokiej rozdzielczości*, odtwarzając szczegóły zakresu dynamiki. Swój klasyczny wygląd bezprzewodowe słuchawki HTX20B zawdzięczają eleganckim materiałom, z których zostały wykonane. Przede wszystkim słuchawki nauszne są mniejsze i zazwyczaj lżejsze od wokółusznych. Słuchawki nauszne HF100 mają niewielkie wymiary i łatwo je zabrać ze sobą. Jeśli zamiast słuchawek nausznych wolicie małe słuchawki do biegania i sportu lub całkowicie bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, też mamy dla Was odpowiednie zestawienia. Niektóre słuchawki nauszne są kierowane bezpośrednio do użytkowników telefonów i wyposażone w mikrofon oraz kontroler/pilot. Sprawdźmy jakie słuchawki do telewizora warto kupić? Potrzebuję słuchawki do telewizora dla osoby starszej, niedosłyszącej, która ogląda telewizję w słuchawkach. Słuchawki nauszne HF100M mają niewielkie wymiary i łatwo je zabrać ze sobą. Pomimo kompaktowej, lekkiej konstrukcji słuchawki HD6M wiernie reprodukują dźwięk wysokiej jakości. Słuchawki nauszne są niestety mniej komfortowe od dobrych słuchawek wokółusznych. Polega ona na tym, że jeśli słuchawki znajdują się zbyt blisko routera i innych urządzeń elektronicznych, może to zakłócać sygnał. Mam słuchawki na BT i nie ma żadnego opóźnienia przy oglądaniu. Słuchawki bezprzewodowe zwykle są dość duże i obejmują całe uszy. Te słuchawki douszne mają wbudowany mikrofon, aby ułatwić ich użycie ze smartfonem. Słuchawki HC800 wykorzystują najnowszą technologię redukcji szumów, aby zmniejszyć poziom hałasu z otoczenia, który może przeszkodzić w odbiorze muzyki i zniszczyć radość z jej słuchania. Słuchawki NJ310B umożliwiające bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku cechują się kompaktową i stylową konstrukcją, która ułatwia ich codzienne użytkowanie. Te bezprzewodowe słuchawki Bluetooth® rozwiązują problem plączących się kabli. Te słuchawki douszne z wbudowanym mikrofonem pozwalają na wygodne użycie ze smartfonem i odtwarzają czysty dźwięk z doskonałą izolacją szumów.

Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018