Dla Polaków spędzających swój urlop na wycieczki po majorce, Valdemossa,

2021-03-04

Tanie wycieczki na Majorkę zwykle nie mają w cenie wyżywienia lub jest to opcja tylko ze śniadaniem czy obiadokolacją. A na wszystkie wycieczki jeżdziliśmy własnie z Palmy, z dworca. Sprawdź opinie, noclegi, wycieczki i tanie loty! Jeśli lubisz aktywną turystykę, do torby spakuj przewodnik po Majorce i dobrą mapę, dzięki której dotrzesz do ciekawych miejsc na wyspie. Dla Polaków spędzających swój urlop na wycieczki po majorce https://justkate.pl/kategoria/miejsca/wycieczki/ , Valdemossa, to w zasadzie punkt obowiązkowy, gdyż to właśnie tutaj można odnaleźć polskie akcenty. Jeśli będziecie w okolicy Costa del Sol i znudzi się Wam wylegiwanie nad hotelowym basenem, czy na pięknych plażach wybrzeża, możecie się wybrać na równie ciekawe wycieczki fakultatywne po okolicy. Koszt takiej wycieczki z reguły nie przekracza 60 Euro za osobę dorosłą i około 40 Euro za dziecko, ale trzeba przyznać, że naprawdę warto. Międzynarodowe lotnisko na Majorce znajduje się w Palma de Mallorca, czyli w stolicy wyspy. Jak bęziecie jeździć na wycieczki to wyjeżdżajcie koło godziny 7-8 rano, bierzcie zawsze kostiumy i plażujcie w miejscu wycieczki. Koszt takiej wycieczki to niecałe 40 Euro. ŚWIADCZENIA: 7 noclegów w hotelach: 5 na Majorce, 2 na Minorce, 2-os. Wycieczki fakultatywne oczywiście zależą od regionu w którym się znajdziecie. Koszt takiej całodniowej wycieczki do Sevilli to około 60 Euro. Kolejnym punktem wycieczki jest Port de Sóller. Noclegów w hotelach: 5 na Majorce, 2 na Minorce, 2-os. Jeśli posiłek został wliczony w koszt wycieczki warto mieć na uwadze, czy będzie to obiad i jak zostanie on zorganizowany, czy wszyscy dostaną jednakowe dania, czy turyści dostaną menu do wyboru. Koszt takiej pojedynczej wycieczki to około 25 do 35 Euro, dzieci zapłacą połowę tej kwoty. Na Majorce nie powinniscie miec najmniejszego klopotu. Kuchnia na Majorce jest połączeniem typowo hiszpańskiej oraz wpływów włoskich, arabskich czy nawet greckich. Koszt wycieczki zawiera bilety wstępów. Zapraszam na relację z wycieczki zabytkowym pociągiem z Palmy do Soller i dalej pomarańczowym tramwajem do malowniczo położonego Port de Soller. Pogoda na Majorce kształtowana jest przez łagodny i ciepły klimat śródziemnomorski. Wycieczki takie często prowadzone są w języku angielskim. Przecież nie będziecie jechać przez całą Hiszpanię, więc szykujcie się na wycieczki fakultatywne w okolicy Waszego miejsca pobytu. Majorka – pogoda i temperatura Pogoda na Majorce kształtowana jest przez łagodny i ciepły klimat śródziemnomorski. Przy zakupie wycieczki wymagane podanie danych z paszportu lub z dowodu osobistego.

Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018