Całoroczne domy Łomianki drewniane w opcji „pod klucz” budujemy w bardzo szybkim tempie

2019-07-18

Powiedz mi, dlaczego w najzimniejszych krajach tego Świata domy zawsze są budowane z drewna? Budynki modułowe idealnie sprawdzają się jako domki na działkach letnich. Dzięki temu zostaliśmy obdarzeni zaufaniem kilku renomowanych ośrodków wczasowych, dla których mieliśmy okazję wyprodukować modułowe domy letniskowe. Całoroczne domy Łomianki http://ekodevelopmentpolska.pl/oferty/Lomianki drewniane w opcji „pod klucz” budujemy w bardzo szybkim tempie. Domy ktore ludzie buduja maja czesto wiecej wspolnego z konwencją niz z realna kalkulacja kosztow i potrzeb. Proste formy, niezwykła przestrzeń, funkcjonalność i atrakcyjne ceny – tworzymy jedyne w swoim rodzaju szkieletowe domy ekologiczne, zarówno parterowe, jak i z użytkowym poddaszem. Cena jest porównywalna z właśnie domem w technologii drewnianej, a znacznie niższa niż prawdziwy dom z drewna (Przejrzyj ogłoszenia firm, które budują domy w całości z litego drewna, tam metr. Co do ceny domów z drewna to owszem, ale czy dużo więcej w przypadku murów? W naszym portfolio oferujemy również domy bliźniaki oraz domy parterowe. Domy modułowe to opcja zarówno letniskowa, jak i całoroczna. To, co wyróżnia nowe prefabrykowane ekologiczne domy jednorodzinne to również dobre, energooszczędne instalacje, które zmniejszają koszty ogrzewania. Domy z naszej oferty są tylko przykładami jak można budować. Biura modułowe to z kolei idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw, które planują w niedługim czasie rozwój. Ceny działek w mieście są tak duże, że kredyt i tak trzeba wziąć (mam na myśli tu przyzwoitej wielkości działkę, a nie taką, na której mieści się trawnik wielkości balkonu w blokach z wielkiej płyty). Modułowe domy letniskowe to także odpowiednie rozwiązanie dla osób, które prowadzą działalność związaną z agroturystyką. Budujemy domy zgodnie z wybranym przez Was indywidualnym projektem naszym z dowolnami zmianami jak również na bazie projektów gotowych. Budownictwo modułowe jest nowoczesną technologią, która wypiera z rynku standardowe rozwiązania, a także domy z kontenerów metalowych. Jeśli stoją tam domy drewniane mające 100+ lat, to najczęściej są z litego drewna, a to jest kompletnie co innego i obaj to wiemy. Budujemy indywidualne domy jednorodzinne jak i domy dwupokoleniowe. Od początku do końca, czyli od projektu, aż po odbiór pod klucz – przez ten czas kontaktują się Państwo wyłącznie z nami. Możliwa jest budowa domu pod klucz lub do uzgodnionego stanu deweloperskiego. Ponadto domy kontenerowe to gotowa konstrukcja, w której nie można wprowadzać zmian. Generalnie całość czynników składa się na to, czemu te domy są tam popularne.

Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018